Institucije uključene u CAE projekt

Naziv Odgovorna osoba Telefon / Fax
Agronomski fakultet
Svetošimunska cesta 25, Zagreb, Zagreb
Usama Kalit
ukalit@agr.hr
T: 01 239 3762
Akademija likovnih umjetnost
Ilica 85, Zagreb
red. prof. Slavomir Drinković
sinareb@alu.hr
dekanat@alu.hr

Akademija likovnih umjetnosti
Ilica 85, Zagreb
Siniša Reberski
sinareb@alu.hr
T: 0959040845
F: 3777300
Arhitektonski fakultet u Zagrebu
A. K. Miošića 26, Zagreb
mr. sc. Roberto Vdović
roberto.vdovic@arhitekt.hr
T: 01 4826116
F: 01 4828079
Ekonomski fakultet
Matice hrvatske 31, Split
Ante Denic
dante@efst.hr
T: 021 430615
Elektrotehnički fakultet Osijek
Kneza Trpimira 2b, Osijek
Domagoj Vuković
domagoj.vukovic@etfos.hr
T: 031 224757
Fakultet elektrotehnike i računarstva
Unska 3, Zagreb
Bojan Trkulja
bojan.trkulja@fer.hr
T: 01 6129999
F: 01 6170007
Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje Split
Ruđera Boškovića bb, Split
doc. dr. sc. Gojko Magazinović
gmag@fesb.hr
T: 021 305777
F: 021 463877
Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije Zagreb
Trg M. Marulića 19, Zagreb
dr. sc Igor Sutlović
isutlo@fkit.hr
T: 01 4597281
F: 01 4597260
Fakultet PMZ i kneziologiju - Zavod za politehniku
Teslina 12, Split, Split
Tomislav Matić
tmatic@pmfst.hr
T: 021 385 133
Fakultet prometnih znanosti Zagreb
Vukelićeva 4, Zagreb
Vladimir Remenar, dipl. ing.
vladimir.remenar@fpz.hr
T: 01 2347914
F: 01 2347915
Fakultet strojarstva i brodogradnje Zagreb
Ivana Lučića 5, Zagreb
dr. sc. Nenad Bojčetić
nenad.bojcetic@fsb.hr
T: 01 6168121
F: 01 6156940
Geodetski fakultet
Kaciceva 26, Zagreb
Drazen Tutic
dtutic@geof.hr
T: 01 4639222
F: 01 4828081
Geotehnički fakultet
Hallerova aleja 7, Varaždin
Darko Šprem
darko.sprem@gtfvz.hr
T: 042 408900
Gradevinski fakultet Osijek
Drinska 16a, Osijek
KREŠIMIR PAVELIĆ, ing.el
kreso@gfos.hr
T: 031 274377
F: 031 274444
Gradevinski fakultet Rijeka
Viktora Cara Emina 5, Rijeka
Gordan Janeš, dipl. ing. stroj.
gordan.janes@gradri.hr
T: 051 352111
F: 051 332816
Gradevinsko-arhitektonski fakultet
Matice hrvatske 15, Split
*
*@gradst.hr
T: 021 303390
F: 021 465117
Grafički fakultet u Zagrebu
Getaldićeva 2, Zagreb
Tomislav Scprach dipl. ing.
Tomislav.Scprach@grf.hr
T: 01 2371080/222
F: 01 2371077
Građevinski fakultet Zagreb
Fra Andrije Kačića-Miošića 26, Zagreb
Davor Delić
dd@grad.hr
T: 01 4639222
F: 01 4639206
Institut Ruđer Bošković
Bijenička cesta 54, Zagreb
Mario Perc
mperc@irb.hr
T: 01 4571260
F: 01 4680804
Interfakultetski studij dizajna Zagreb
Frankopanska 12, Zagreb
doc. dr. sc Zlatko Kapetanović
zlatko.kapetanovic@zg.t-com.hr
T: 01 4848560
F: 01 4848984
Kemijsko tehnoloski fakultet
Teslina 10/V, Split
Brinić Slobodan
brinic@ktf-split.hr
T: 021 329475
Medicinski fakultet
Šoltanska 2, Split
Davor Lukšić
davor.luksic@mefst.hr
T: 021-557941
F: 021-460635
Metalurški fakultet Sisak
Aleja Nar. heroja 3, Sisak
dr. sc. Ladislav Lazić
lazic@siscia.simet.hr
T: 044 533379
F: 044 533378
Odjel za fiziku Sveučilišta u Osijeku
Trg Ljudevita Gaja 6, Osijek
Saša Vidaković
sasa.vidakovic@fizika.unios.hr
T: +385 31 232 708
F: +385 31 232 701
Odjel za matematiku Sveučilišta u Osijeku
Trg Ljudevita Gaja 6, Osijek
Petar Taler
petar@mathos.hr
T: 031 224 808
F: 031 224 801
PMF - Geografski odsjek
Marulićev trg 19, Zagreb
Mario Dakić
mdakic@geog.pmf.hr
T: 01 4895400
F: 01 4895440
PMF - Matematički odsjek
Bijenička 30, Zagreb
Željka Milin Šipuš
milin@math.hr
T: 01 4605777
PMF - Zavod za politehniku
Teslina 12, Split
Ivica Andrum, dipl. ing.
ivica.andrum@pmfst.hr
T: 021 385133
Pomorski fakultet
Studentska 2, Rijeka
Hafner Ezio
ezio@pfri.hr
T: 051 338411
Prehrambeno tehnološki fakultet
Franje Kuhača 18, Osijek
Damir Magdić
Damir.Magdic@ptfos.hr
T: 031 224300
Rudarsko geološko naftni fakultet u Zagrebu
Pierottijeva 6, Zagreb
Nikolina Kovačević, prof. mat.
nkovacev@rgn.hr
T: 01 5535924
F: 01 4836051
SRCE
Josipa Marohnića b.b., Zagreb
Goran Trutanić
gtrutanic@srce.hr
T: 01 6165555
Stomatološki Fakultet
Gundulićeva 5, Zagreb
mr.sc. Mihovil Strujić
strujic@sfzg.hr
T: 0915158492
F: 01/4830816
Strojarski fakultet Slavonski Brod
Trg I.B. Mažuranić 2, Slavonski Brod
Mato Kokanović, dipl. ing. stroj.
Mato.Kokanovic@sfsb.hr
T: 035 446188
F: 035 446446
Šumarski fakultet Zagreb
Svetošimunska cesta 25, Zagreb
mr. sc. Vladimir Koštal
vkostal@sumfak.hr
T: 01 2352555
F: 01 2318616
Sveučilišni studijski centar za stručne studije
Livanjska 5/III, Split
Mr. sc. Ivo Jerčić
ijercic@oss.unist.hr

Sveučilište u Dubrovniku
Čira Carić a 4, Dubrovnik
Prof. dr. sc. Vjekoslav Damić
vjeko.damic@vdu.hr
vjekoslav.damic@unidu.hr
T: 020 445700
F: 020 435590
Sveučilište u Zadru
Mihovila Pavlinovića bb, Zadar
Neven Pintarić
neven@unizd.hr
T: 023 200555
Tehnički fakultet Rijeka
Vukovarska 58, Rijeka
mr. sc. Antun Sok
sok@riteh.hr
T: 051 651430
F: 051 651416
Tekstilno tehnološki fakultet Zagreb
baruna Filipovica 28a, Zagreb
Tomislav Rolich
trolich@ttf.hr
T: 01 3712568
F: 01 4836058
Umjetnicka akademija
Glagoljaska bb, Split
Silvia Boban
silvia@umas.hr
T: 021 348622
Veleučilište u Karlovcu
Trg J.J.Strossmayera 9, Karlovac
gdin. Goran žugelj
goran.zugelj@vuka.hr
T: 047 843550
F: 047 843503
Veleučilište u Rijeci
Trpimirova 2/V, Rijeka
Jakša Jurada
jjurada@veleri.hr
T: 051 353 708
Veleučilište u Šibeniku
Trg Andrije Hebranga 11, Šibenik
Biljana Šupe, dipl. ing.
bsupe@vus.hr
T: 022 311060
Veleučilište u Zagrebu
Vrbik 8, Zagreb
gdin. Alen Šimec
asimec@tvz.hr
T: 01 5603909
F: 01 5603999